Dulux Super Matt Plus - Bílý

Dulux Super Matt Plus - Bílý

Bílá barva - bělost 96%

Dulux Super Matt Plus je matná, zářivě bílá akrylátová malířská barva vysoké kvality k dekoračním a ochranným nátěrům stěn a stropů v místnostech. 

Použití: 

Může být používána na omítky (cementové a vápenocementové), sádrové podklady, sádrokartonové desky, tapety papírové a ze skelného vlákna.  
Barva má hustou konzistenci, díky tomu nekape ze štětce či válečku. Je lehce roztíratelná, což umožňuje nižší spotřebu barvy při zachování dobrého krytí. Vytváří matný nátěr o dobré trvanlivosti a jeho mikroporézní struktura umožňuje stěnám dýchat. Emulze může být použita jak v bytových, tak veřejných prostorách, např. kancelářích, školách apod.  

 

Vlastnosti: 

Pro vnitřní použití na omítky (cementové, vápenocementové), sádrové podklady, sádrokartonové desky, papírové tapety a tapety ze skelného vlákna. 

Třída otěru: II. 
Upozornění: Plná otěruodolnost barvy je dosažena až po vyzrání nového nátěru po dobu 28 dní (dle normy ČSN EN 13300).  

Výsledný vzhled: Hluboký mat 

Paro-propustnost: Sd < 0,20 m 

Odolnost proti působení vody: Odolný proti standartní vlhkosti v místnostech. Natřený povrch nesmí být ve stálém kontaktu s vodou a nesmí být dlouhodobě vystaven kondenzované vlhkosti. 

Mechanická  odolnost: Odolný proti otěru suchou látkou, vysoce odolný proti opakovanému mytí vodou s přísadou čisticího prostředku a omývání jemnou štětkou anebo houbou. Výrobek je výjimečný svou extrémní odolností proti otěru. 

Odolnost proti působení tepla: Barva není vhodná k natírání vyhřívaných ploch, např. Topení. 

Tabs