Dulux Barva roku 2021

Vše, co potřebujete vědět o Dulux Barvě roku 2021
Teplá, přírodní, neutrální Dulux Barva roku 2021, E7.10.53 Hnědý topaz, dokáže vyvážit barvy v jakékoli místnosti. Zde se dozvíte, proč je teď v kurzu a jak ji můžete spojit s jinými odstíny a proměnit si tak celou  domácnost…
 

Naši odborníci na barvy a tým špičkových designérů z celého světa každý rok diskutují o nejnovějších světových trendech, které ovlivňují všechny části našeho života. Z naší diskuze pak vzejde jedna klíčová barva, která odráží náladu daného okamžiku – je to barevný tón, který se může uplatnit po celém světě.

Z letošní prognózy trendů nám vyšlo, že všichni přehodnocujeme, na čem nám v životě skutečně záleží. Děláme inventuru a hledáme nové a pozitivní způsoby, jak jít vpřed – posilujeme si sebedůvěru, spolupracujeme, stavíme na minulosti a plánujeme budoucnost. Změny si žádají odvahu a naše domácnost nám může k tomu být pevnou oporou a prostorem pro kreativitu. 

Dulux Barvou roku 2021 je Hnědý topaz – teplá přírodní neutrální barva, která působí vstřícným a stabilizujícím dojmem. Je to také univerzální odstín, který nechá vyniknout jiné barvy. Jak s ním můžete svou domácnost proměnit? Vybrali jsme čtyři jednoduché palety barev soustředěné na naši Barvu roku, se kterými můžete projevit svého tvůrčího ducha a odvážit se k prvnímu kroku…

 

Spojením Barvy roku 2021 s nadčasovými tóny můžete vytvořit vyvážené pozadí pro zábavu

Spojte barvu Hnědý topaz (v partnerských prodejnách vám ji namíchají pod kódem E7.10.53) s našimi nadčasovými barvami a upravte si jídelnu k uvolněnosti a neformálnosti. Paleta je dobrým základem pro tradiční i moderní vybavení a funguje dobře s řemeslnými i přírodními materiály.